Třeboň - pronájem prostor pro oslavy, večírky, setkání

Pronájem sálu pro Vaší oslavu v Třeboni

Hledáte místo pro oslavu narozenin, větší rodinné setkání či oslavu? Nabízíme pronájem sálu v Prátru s kapacitou až pro 50 osob. 

Prostory pro oslavu si můžete pronajmout na jeden den, celý víkend či delší dobu.

Pro zajištění občerstvení je k dispozici plně vybavená kuchyň, v sálu je také bar. Můžete si vybrat, zda si vše zajistíte sami včetně jídla, nebo pro Vás vše rádi zajistíme.

 

Areál Prátru je situován mezi lesy a rybníky, necelé 3 km od historického centra Třeboně. Ze sálu můžete projít do zahrady, která je vám v průběhu oslavy k dispozici.

Jen 500 m od areálu se nachází známá třeboňská obora s koňmi.

 

Možnost ubytování přímo v areálu Prátru

Při vaší oslavě můžete využít komfortní ubytování v našem penzionu. Ubytování v penzionu je situováno do nově zrekonstruované budovy vedlu budovy sálu. Pokoje jsou nové, nově zařízené pro komfortní pobyt. Celková kapacita penzionu je 16 lůžek. Pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové.

Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC, vestavěnou lednicí, rychlovarnou konvicí, televizí, přípojkou na PC a WIFI připojení zdarma.

Využít můžete i snídaně, které připravujeme formou bufetu.

Prohlédněte si foto z penzionu >>

 

Jaká je cena pronájmu?

Pro více informací volejte na telefon 724 634 358, rádi Vám poskytneme podrobnější informace. Cena pronájmu je stanovena po dohodě, dle požadavků.

pronájem sálu pro oslavu v Třeboni

pronájem sálu pro oslavu v Třeboni

Co se nyní děje v Třeboni?

  • Zimní Třeboňská Nocturna
  • Prohlídky divadla J. K. Tyla

 

Těšit se můžete na jarní akce jako jsou: 28.04.2018 - Švýcarské jaro v Třeboni, Anifilm 2018 a další...

více

Dovolená 2018 - akce v Třeboni

Přijeďte si užít svou dovolenou v roce 2018.

 

V průběhu roku můžete v Třeboni navštívit nejrůznější koncerty, divadla, festivaly a další akce. Svou dovolenou si můžete vybrat např. podle některé tradiční kulturní akce. Využít můžete i státní svátky, které prodlouží víkend.

více
facebook penzion Prátrubytování Třeboň Prátrubytování Třeboň penzion Prátrpronájem školicí prostorysvatba Třeboň - pronájemhony, naháňky Třeboňsko
ČeskyEnglish
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím