Svatba Třeboň

Hledáte krásné a romantické místo pro váš svatební den v Třeboni? Chcete mít svatbu na jednom místě se vším všudy?

U nás můžete mít vše, co je pro perfektní svatbu zapotřebí. Sami se můžete rozhodnout, zda si romantické místo Prátru jen pronajmete, či využijete našich služeb. Poloha a umístění areálu Prátru umožňuje prožít svatební obřad, hostinu i večerní oslavu na jednom místě. Ubytování pro novomanžele i svatební hosty zajistíme přímo v penzionu Prátr.

 

Místo pro svatební obřad v Třeboni

Areál Prátru je situován mezi lesy a rybníky, necelé 3 km od historického centra Třeboně. Jen 500 m od areálu se nachází známá třeboňská obora s koňmi.

Váš svatební obřad můžete uskutečnit přímo na louce u Prátru. Vše pro vás zajistíme, nebo si místo pro svatební obřad můžete připravit sami.

 

Místo pro svatební hostinu - pronájem svatebního sálu

Svatební sál v Pátru má kapacitu 50 osob. Pro přípravu svatebního menu a dalšího občerstvení je k dispozici plně vybavená kuchyň. Váš svatební oběd a následný raut či grilování můžete svěřit našemu personálu, nebo si můžete vše zajistit sami, s vlastním kuchařem a obsluhou.

Vedle sálu se nachází další místnost, využívaná v průběhu svateb jako prostor pro raut a další posezení. Okolí penzionu je vám v průběhu svatebního dne k dispozici. Přilehlou louku ocení především děti, které si zde mohou hrát nejrůznější hry.

Ubytování pro novomanžele

Penzion Prátr nabízí ubytování pro 16 osob. Pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové, plně a komfortně vybavené.

V docházkové vzdálenosti areálu Prátr se nacházejí další možnosti ubytování pro větší počet osob.

 

Tipy na místo pro svatbu v Třeboni

V Třeboni najdete několik krásných míst, kde si můžete říci své ANO.

  • přímo v areálu Prátru
  • obřadní sál v Třeboni na zámku
  • altánek v zámeckém parku a zámecký park
  • altánek u Bertiných lázní
  • obřadní síň na městském úřadě v Třeboni
  • lázeňský park u lázní Aurora
  • hráz rybníka Svět a další místa

 

Cena pronájmu sálu

Cena pronájmu se odvíjí od předem domluvených požadavků, které řeším vždy individuálně. Pro více informací o ceně nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám zodpovíme dotazy a představíme možnosti.

Kontaktujte nás >>

 

 

Anifilm 1. – 6 května 2018

Přijeďte si užít krásný kreslený týden do Třeboně, ubytování v Třeboni až pro 16 osob najdete v našem lesním penzionu Prátr.

 

O podrobném programu Vás budeme informovat.

více

Kulturní akce DUBEN 2018

Duben v Třeboni začíná prvními jarními akcemi. Jako již tradičně, těšit se můžete na 12. ročník výstavy květin Amarylis na třeboňském zámku ve dnech ve dnech 7. až 15. dubna 2018.

 

Jaké jsou další akce v Dubnu?

více

Co se nyní děje v Třeboni?

  • Zimní Třeboňská Nocturna
  • Prohlídky divadla J. K. Tyla

 

Těšit se můžete na jarní akce jako jsou: 28.04.2018 - Švýcarské jaro v Třeboni, Anifilm 2018 a další...

více

Dovolená 2018 - akce v Třeboni

Přijeďte si užít svou dovolenou v roce 2018.

 

V průběhu roku můžete v Třeboni navštívit nejrůznější koncerty, divadla, festivaly a další akce. Svou dovolenou si můžete vybrat např. podle některé tradiční kulturní akce. Využít můžete i státní svátky, které prodlouží víkend.

více
facebook penzion Prátrubytování Třeboň Prátrubytování Třeboň penzion Prátrpronájem školicí prostorysvatba Třeboň - pronájemhony, naháňky Třeboňsko
ČeskyEnglish
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím