Svatba Třeboň

Hledáte krásné a romantické místo pro váš svatební den v Třeboni? Chcete mít svatbu na jednom místě se vším všudy?

U nás můžete mít vše, co je pro perfektní svatbu zapotřebí. Sami se můžete rozhodnout, zda si romantické místo Prátru jen pronajmete, či využijete našich služeb. Poloha a umístění areálu Prátru umožňuje prožít svatební obřad, hostinu i večerní oslavu na jednom místě. Ubytování pro novomanžele i svatební hosty zajistíme přímo v penzionu Prátr.

 

Místo pro svatební obřad v Třeboni

Areál Prátru je situován mezi lesy a rybníky, necelé 3 km od historického centra Třeboně. Jen 500 m od areálu se nachází známá třeboňská obora s koňmi.

Váš svatební obřad můžete uskutečnit přímo na louce u Prátru. Vše pro vás zajistíme, nebo si místo pro svatební obřad můžete připravit sami.

 

Místo pro svatební hostinu - pronájem svatebního sálu

Svatební sál v Pátru má kapacitu 50 osob. Pro přípravu svatebního menu a dalšího občerstvení je k dispozici plně vybavená kuchyň. Váš svatební oběd a následný raut či grilování můžete svěřit našemu personálu, nebo si můžete vše zajistit sami, s vlastním kuchařem a obsluhou.

Vedle sálu se nachází další místnost, využívaná v průběhu svateb jako prostor pro raut a další posezení. Okolí penzionu je vám v průběhu svatebního dne k dispozici. Přilehlou louku ocení především děti, které si zde mohou hrát nejrůznější hry.

Ubytování pro novomanžele

Penzion Prátr nabízí ubytování pro 16 osob. Pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové, plně a komfortně vybavené.

V docházkové vzdálenosti areálu Prátr se nacházejí další možnosti ubytování pro větší počet osob.

 

Tipy na místo pro svatbu v Třeboni

V Třeboni najdete několik krásných míst, kde si můžete říci své ANO.

  • přímo v areálu Prátru
  • obřadní sál v Třeboni na zámku
  • altánek v zámeckém parku a zámecký park
  • altánek u Bertiných lázní
  • obřadní síň na městském úřadě v Třeboni
  • lázeňský park u lázní Aurora
  • hráz rybníka Svět a další místa

 

Cena pronájmu sálu

Cena pronájmu se odvíjí od předem domluvených požadavků, které řeším vždy individuálně. Pro více informací o ceně nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám zodpovíme dotazy a představíme možnosti.

Kontaktujte nás >>

 

 

Co se nyní děje v Třeboni?

  • Zimní Třeboňská Nocturna
  • Prohlídky divadla J. K. Tyla

 

Těšit se můžete na jarní akce jako jsou: 28.04.2018 - Švýcarské jaro v Třeboni, Anifilm 2018 a další...

více

Dovolená 2018 - akce v Třeboni

Přijeďte si užít svou dovolenou v roce 2018.

 

V průběhu roku můžete v Třeboni navštívit nejrůznější koncerty, divadla, festivaly a další akce. Svou dovolenou si můžete vybrat např. podle některé tradiční kulturní akce. Využít můžete i státní svátky, které prodlouží víkend.

více
facebook penzion Prátrubytování Třeboň Prátrubytování Třeboň penzion Prátrpronájem školicí prostorysvatba Třeboň - pronájemhony, naháňky Třeboňsko
ČeskyEnglish
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím