NABÍDKA HONU TŘEBOŇ - BAŽANTNICE PRÁTR

Myslivecké sdružení Vraní hnízdo

 

Myslivecké sdružení Vraní hnízdo se věnuje líhnutí a chovu bažanta obecného a královského v bažantnicích Prátr a Chlum, a to již více než 10 let. Sdružení se mimo jiné zabývá i chovem kachny divoké. Kromě těchto aktivit Vraní hnízdo obhospodařuje čtyři pronajaté honitby:

Honitba HRADEČEK – jedná se o lesní honitbu o výměře 826 ha. Je zde možné lovit zvěř srnčí a prase divoké.

Honitba MIROCHOV – lesní honitba o ploše 518 ha. Vyskytuje se zde spárkatá zvěř, tj. srnčí a prase divoké.

Bažantnice PRÁTR – bažantnice o výměře 332 ha slouží především k odchovu bažanta obecného. Každým rokem se v bažantnici vylíhne a následně je odchováno cca 15 000 kusů bažanta obecného.

Bažantnice CHLUM U TŘEBONĚ – bažantnice o výměře 346 ha patří k jedné z nejstarších bažantnic založených v Jihočeském kraji v 60. letech. Loví se zde bažant obecný, královský, kachna divoká a srnčí.

Myslivecké sdružení Vraní hnízdo pořádá každoročně v těchto honitbách poplatkové lovy pro jednotlivce i skupiny. Lovit je možné zvěř spárkatou, a to v souladu se zákonem č. 449/2011 Sb. O myslivosti, bažanta obecného, kachnu divokou, případně černou zvěř (naháňky). Lovecký doprovod a úplný lovecký servis je samozřejmostí.

Pro lovce je zajištěno kvalitní ubytování v Třeboni a kompletní gastronomický servis v prostorách nově zrekonstruovaného penzionu Prátr, který se nachází v blízkosti honiteb.

KONTAKTNÍ OSOBY

Myslivecký hospodář: Lubomír Svoboda +420 602 415 617
Jednatel sdružení: Vladimír Dvořák +420 606 649 742

ADRESA

Myslivecké sdružení Vraní hnízdo
Branná 58, 379 01 Třeboň
IČO 266 23 439

Anifilm 1. – 6 května 2018

Přijeďte si užít krásný kreslený týden do Třeboně, ubytování v Třeboni až pro 16 osob najdete v našem lesním penzionu Prátr.

 

O podrobném programu Vás budeme informovat.

více

Kulturní akce DUBEN 2018

Duben v Třeboni začíná prvními jarními akcemi. Jako již tradičně, těšit se můžete na 12. ročník výstavy květin Amarylis na třeboňském zámku ve dnech ve dnech 7. až 15. dubna 2018.

 

Jaké jsou další akce v Dubnu?

více

Co se nyní děje v Třeboni?

  • Zimní Třeboňská Nocturna
  • Prohlídky divadla J. K. Tyla

 

Těšit se můžete na jarní akce jako jsou: 28.04.2018 - Švýcarské jaro v Třeboni, Anifilm 2018 a další...

více

Dovolená 2018 - akce v Třeboni

Přijeďte si užít svou dovolenou v roce 2018.

 

V průběhu roku můžete v Třeboni navštívit nejrůznější koncerty, divadla, festivaly a další akce. Svou dovolenou si můžete vybrat např. podle některé tradiční kulturní akce. Využít můžete i státní svátky, které prodlouží víkend.

více
facebook penzion Prátrubytování Třeboň Prátrubytování Třeboň penzion Prátrpronájem školicí prostorysvatba Třeboň - pronájemhony, naháňky Třeboňsko
ČeskyEnglish
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím