NABÍDKA HONU TŘEBOŇ - BAŽANTNICE PRÁTR

Myslivecké sdružení Vraní hnízdo

 

Myslivecké sdružení Vraní hnízdo se věnuje líhnutí a chovu bažanta obecného a královského v bažantnicích Prátr a Chlum, a to již více než 10 let. Sdružení se mimo jiné zabývá i chovem kachny divoké. Kromě těchto aktivit Vraní hnízdo obhospodařuje čtyři pronajaté honitby:

Honitba HRADEČEK – jedná se o lesní honitbu o výměře 826 ha. Je zde možné lovit zvěř srnčí a prase divoké.

Honitba MIROCHOV – lesní honitba o ploše 518 ha. Vyskytuje se zde spárkatá zvěř, tj. srnčí a prase divoké.

Bažantnice PRÁTR – bažantnice o výměře 332 ha slouží především k odchovu bažanta obecného. Každým rokem se v bažantnici vylíhne a následně je odchováno cca 15 000 kusů bažanta obecného.

Bažantnice CHLUM U TŘEBONĚ – bažantnice o výměře 346 ha patří k jedné z nejstarších bažantnic založených v Jihočeském kraji v 60. letech. Loví se zde bažant obecný, královský, kachna divoká a srnčí.

Myslivecké sdružení Vraní hnízdo pořádá každoročně v těchto honitbách poplatkové lovy pro jednotlivce i skupiny. Lovit je možné zvěř spárkatou, a to v souladu se zákonem č. 449/2011 Sb. O myslivosti, bažanta obecného, kachnu divokou, případně černou zvěř (naháňky). Lovecký doprovod a úplný lovecký servis je samozřejmostí.

Pro lovce je zajištěno kvalitní ubytování v Třeboni a kompletní gastronomický servis v prostorách nově zrekonstruovaného penzionu Prátr, který se nachází v blízkosti honiteb.

KONTAKTNÍ OSOBY

Myslivecký hospodář: Lubomír Svoboda +420 602 415 617
Jednatel sdružení: Vladimír Dvořák +420 606 649 742

ADRESA

Myslivecké sdružení Vraní hnízdo
Branná 58, 379 01 Třeboň
IČO 266 23 439

Co se nyní děje v Třeboni?

  • Zimní Třeboňská Nocturna
  • Prohlídky divadla J. K. Tyla

 

Těšit se můžete na jarní akce jako jsou: 28.04.2018 - Švýcarské jaro v Třeboni, Anifilm 2018 a další...

více

Dovolená 2018 - akce v Třeboni

Přijeďte si užít svou dovolenou v roce 2018.

 

V průběhu roku můžete v Třeboni navštívit nejrůznější koncerty, divadla, festivaly a další akce. Svou dovolenou si můžete vybrat např. podle některé tradiční kulturní akce. Využít můžete i státní svátky, které prodlouží víkend.

více
facebook penzion Prátrubytování Třeboň Prátrubytování Třeboň penzion Prátrpronájem školicí prostorysvatba Třeboň - pronájemhony, naháňky Třeboňsko
ČeskyEnglish
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím